Webbhjälp
Sliter du ont med att få till allt det där som ska funka på webben för att ditt företag ska växa online? Jag vet att det kan vara överväldigande att få de olika system du behöver att fungera som du vill. Därför finns jag här som din hjälpande hand när du vill göra en del av det digitala själv men samtidigt ha en kontaktperson att fråga när det känns struligt. Jag kallar det webbhjälp.
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
”Det är supersmidigt att jobba tillsammans med Jenny. Hon är kompetent på många områden och det är en otrolig fördel för mig som driver ett företag som har mycket av min verksamhet och marknadsföring online. Jenny kan hjälpa mig med det mesta bakom kulisserna som är kopplat till hemsida, kursportal, nyhetsbrev, säljsidor och annat. Jag är supernöjd!”
Kirsi Li Wahlström, Blissum
Du kan få hjälp med:
⭐ Sälja kurser i Zenler.
⭐ Bjuda hem dina drömkunder till ditt företag via en säljtunnel.
⭐ Skapa en hemsida i WordPress eller uppdatera det du redan har.
⭐ Öppna webbutik i WooCommerce.
→ Hos mig får du tid!
Jag vill lägga tid på varje webbprojekt för att kunna skapa en unik design. Vi bollar och går på djupet kring ditt företags själ och hjärta och du får tid att känna in designen i lugn och ro så det känns som ditt unika id. Fråga mig om det problem du vill ha löst!